5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı – Türkler Geliyor 720P izle

-

Türkler Geliyor

Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı – Türkler Geliyor 720P izle
Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Türkler Geliyor filmi 2020 +7 720P Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filmi izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sinema çekimi izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı sansürsüz izle, Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı tek part izle.
Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı
Türk sinema tarihine adını altın harflerle yazdırmayı planlayan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin senaryosu ve yapımcılığı Mehmet Bozdağ tarafından üstlendi. Filmin konusu olarak Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa seferleri Osmanlı’nın en önemli öncü asker birimi olan Akıncılar birliği üzerinden ele alınmaktadır. Balkanlarda yaşanan zulmün önüne geçmek isteyen Fatih Sultan Mehmet’in Sırbistan kralı Lazar’la olan çetin mücadelesi beyaz perdeye aktarılmıştır. Filmin kadrosunda muazzam isimler bulunuyor. Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın gerçekleştirdiği filmin oyuncu kadrosunda Emre Kıvılcım, Levent Özdilek, Ece Çeşmioğlu, Ebru Özkan, Serdar Gökhan ve Seray Kaya gibi isimler yer almaktadır.

Filmin müziği Arslanbek Sultanbekov’dan
Vizyon tarihi olarak 17 Ocak’ta gösterime girmesi planlanan film için geri sayım başladı. Sinemamızın önemli filmlerinden biri olmaya hazırlanan Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı filminin geçtiğimiz gün paylaşılan tanıtım filminde ‘’Dombra’’ parçasıyla ülkemizde ve dünyada popülerlik kazanan Arslanbek Sultanbekov’un seslendirdiği Türkler Geliyor parçası kısa süre sarfından seyircilerin beğenisini kazanmayı başardı. Merakla beklenen filmin ne kadar izleyici sayısına ulaşacağı ise şimdiden tartışma konusu oldu.

film-modu.net ekibi iyi seyirler diler.Türkler Geliyor Adaletin Kılıcı Türkler Geliyor Filmi için yorum yapmayı unutmayın! Sizlerin görüşleri bizler için önemli...
  Tür: İMDB 7.0 +
  • Ülke:
  • İZLENME: 260
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı