5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 La! Kasada Para Var 720P Türkçe Dublaj izle

-

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2

Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 La! Kasada Para Var 720P Türkçe Dublaj izle
Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 La! Kasada Para Var Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 filmi 2019 2.9 720P olarak izlemeniz için hazırFarklı hayaller ve idealleri ile ön plana çıkan Mazlum Kuzey, babasından kalan mirası uzay araştırmaları için harcamaya başlar. İlk başlarda normal gibi görünen bu olay aslında Mazlum'un uzaya okey masası kurmak istemesi üzre garip bir hal alır. Kahramanımız mahalleden seçtiği arkadaşlarını astronot olarak uzaya göndermek ister ancak bu seçim mahallede arkadaşlar arasında kavgaya neden olur. İşler kontrolden çıktığı anda Mazlum'un karısı kaçırılır ve her şey birbirine girer. Bu karmaşa Mazlum'un dayısının olaya el koyması ile çözüme kavuşturulmaya çalışılır ancak bu hamle Arap saçına dönen olayları çözmeye yetmez.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın 2019filmleri.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 La! Kasada Para Var -Mazlum Kuzey & Kuddusi 2 Keyifli seyirler.
  Tür: Aile , Aksiyon , Komedi
  •  Süre: 90dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 319
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı