5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü – Maleficent: Mistress of Evil 720P izle

-

Maleficent: Mistress of Evil

Malefiz 2 Kötülüğün Gücü – Maleficent: Mistress of Evil 720P izle
Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Maleficent: Mistress of Evil filmi 2019 6.9 720P olarak izlemeniz için hazırGüzel yıldız Angelina Jolie önderliğinde yıldızlar karması kadrosu ile dikkatleri çeken film Malefiz 2: Kötülüğün Gücü, ilk filmin ardından gelişen olayları konu ediniyor. Maleficent ve Aurora yıllara meydan okuyarak ittifakını sürdürürken periler ile aralarında nefret ve hasetlik devam etmekteydi. Aurora'nın yaklaşan düğünü bölge için umut olmuş Prens Phillip ile olan evliliği iki bölgenin birliğini sağlayacağı için Ulstead ve Moors Krallığı'nda kutlanması kararlaştırılmıştı. Bu organizasyon beraberinde yeni ittifakları doğuracak ve iki kardeşin arası yaklaşan büyük savaşın arifesinde yeniden bozulacaktı.

Filmin yönetmenliğini en son Karayip Korsanları Salazarın İntikamı filmi ile adını duyduğumuz Joachim Rønning üstlenirken, senaryo Jez Butterworth, Linda Woolverton ve Micah Fitzerman-Blue gibi isimlerin kaleminden çıkmıştır.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Malefiz 2 Kötülüğün Gücü ABD İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli
  • Ülke:
  • İZLENME: 388
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı