The Flash’te Michael Keaton’ı Batman Olarak Görebiliriz

The Flash’te Michael Keaton’ı Batman Olarak Görebiliriz

  24 Haziran 2020

  45 Okunma

Warner Bros.’un Ezra Miller’lı “The Flash” filmi için, Batman rolünde Michael Keaton olabileceği konuşuluyor. Michael Keaton ilk olarak 1989 yılında Tim Burton’ın yönettiği “Batman” filminde pelerinli şövalye olarak izleyicilerin karşısına geçti. Daha sonra 1992’de “Batman Returns” ile tekrar adalet savaş&c...

Warner Bros.’un Ezra Miller’lı “The Flash” filmi için, Batman rolünde Michael Keaton olabileceği konuşuluyor.

Michael Keaton ilk olarak 1989 yılında Tim Burton’ın yönettiği “Batman” filminde pelerinli şövalye olarak izleyicilerin karşısına geçti. Daha sonra 1992’de “Batman Returns” ile tekrar adalet savaşçısı olarak izlediğimiz Keaton, Joel Schumacher’in yönettiği “Batman Forever” filminde yerini Val Kilmer’a devretti.

Andy Muschietti’nin yönetmeni olduğu “The Flash” filminin vizyon tarihi 3 Haziran 2022 olarak duyuruldu. Christina Hodson’ın senaristliğini yaptığı filmin kadrosunda Michael Keaton da bulunuyor. Çekimleri başlamayan filmde Michael Keaton’ın rolünün ne olacağı merak konusu iken, DC hayranları Keaton’ı tekrar Batman rolünde görülebileceği konusunda ısrarlı.

1950’lerde ortaya çıkan Flash karakteri, yıldırım düştükten sonra süper bir hıza sahip olan adli tabip Barry Allen’ın hikâyesini anlatıyor. “The Flash” filmi ise Ezra Miller’ı Flash karakteri olarak izleyeceğimiz ilk solo film olacak.

Michael Keaton’ın “The Flash” filminde Batman’i canlandırması, Warner Bros.’un 1 Ekim 2021 tarihinde vizyona girecek ve Robert Pattison’ın oynadığı “The Batman” filmini etkilemeyecek gibi görünüyor. “The Flash” filminin hangi zamanda geçeceği henüz belirsizken belki de Michael Keaton’ı yaşlı bir Batman olarak görebileceğiz.

Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER