Justice League Snyder Cut’dan Yeni Video Yayınlandı

Justice League Snyder Cut’dan Yeni Video Yayınlandı

  24 Haziran 2020

  45 Okunma

Zack Snyder kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Justice League Snyder Cut”tan bir sahne yayınladı. “Justice League”in sinemada DC hayranları ve izleyenler tarafından beğenilmemesinin nedeni içindeki bir takım elementlerin değiştirildiğinden dolayı olduğunu göstermeye hazırlanan “Justice League Snyder Cut”dan geçtiğimiz gün yen...

Zack Snyder kendi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda “Justice League Snyder Cut”tan bir sahne yayınladı.

“Justice League”in sinemada DC hayranları ve izleyenler tarafından beğenilmemesinin nedeni içindeki bir takım elementlerin değiştirildiğinden dolayı olduğunu göstermeye hazırlanan “Justice League Snyder Cut”dan geçtiğimiz gün yeni bir sahne yayınlandı. Gösterime giren “Justice League”in kötü karakteri Steppenwolf’un yerine, DC evreninin azılı kötü karakteri Darkseid’in yer alacağı “Justice League Snyder Cut” yayınladığı sahne ile büyük bir heyecan yarattı.

Zack Snyder’in Twitter hesabı üzerinden paylaştığı kısa videoda, Diana Prince’i (Gal Gadot) Darkseid ile ilgili kalıntılara bakarken ve sonrasında Darkseid’in kendisini görebiliyoruz. Snyder ayrıca FanDome etkinliğinde filmle ilgili daha fazla detayın belli olacağını açıkladı. DC Çizgi Romanlarının düzenlediği sanal konferans 22 Ağustos 2020’de gerçekleşecek. 24 saat olacak etkinlikte diğer DC filmlerinin (“The Batman”, “Wonder Woman 1984” ve “The Suicide Squad”) de son güncellemeleri yer alacak.

Zack Snyder’in Twitter gönderisine ve videoya buradan ulaşabilirsiniz.

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER