Hamilton’dan ilk Fragman Yayınlandı

Hamilton’dan ilk Fragman Yayınlandı

  24 Haziran 2020

  31 Okunma

Disney+’ın haklarını aldığı tiyatral bir performans olan “Hamilton” filminden ilk fragman yayınlandı. Disney+’ın filmin yayın haklarını alarak gösterimini de hızlandırdığı “Hamilton” filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin 2021 yılında gösterime girmesi beklenirken, Disney’in atağı ile 3 Temmuz 2020’de kendi platformu üzerinden yay...

Disney+’ın haklarını aldığı tiyatral bir performans olan “Hamilton” filminden ilk fragman yayınlandı.

Disney+’ın filmin yayın haklarını alarak gösterimini de hızlandırdığı “Hamilton” filminden ilk fragman yayınlandı. Filmin 2021 yılında gösterime girmesi beklenirken, Disney’in atağı ile 3 Temmuz 2020’de kendi platformu üzerinden yayınlanmaya başlayacak.

Thomas Kail’in (hem canlı performansı, hem filmi) yönettiği Lin-Manuel Miranda’nın Broadway müzikali “Hamilton” üç kişiyi ve Kevin isminde bir koalayı odağına alıyor. Müzikalde hip-hop ve diğer müzik tarzları ile Amerika’nın unutulan kurucu babası Alexander Hamilton’ın hikâyesi anlatılıyor. Miranda’nın bizzat başrolünü oynadığı yapımın kadrosunda, Leslie Odom Jr. (Aaron Burr), Daveed Diggs (Lafayette/Jefferson), Renee Elise Goldsberry (Angelica Schuyler) ve Anthony Ramos (Philip Hamilton) gibi isimler de yer alıyor.

  Etiket:
Yorum Alanı
SON EKLENEN HABERLER