5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 2019 Yerli Film Ultra Hd

-

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu

Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu 2019 Yerli Film Ultra Hd
Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu filmi 2019 8.7 720PDünya halter sporunda en iyi sporcu seçilen ve uzun yıllar kırılamayacak rekorlara adını yazdıran Naim Süleymanoğlu’nun gerçek hayat hikayesini anlatan kendisi ile aynı adı taşıyan film, gençlik yıllarından başlayan ve zaferlerle dolu yükselişle noktalanan görkemli hikayeyi bir kez daha bizlere yaşatacak. Özer Feyzioğlu imzasıu taşıyan yerli biyografi filmi, gişe rekorları kırarak büyük bir başarıya imza atmıştır. Filmde Naim Süleymanoğlu rolünde Türk asıllı Hollandalı oyuncu Hayat Van Eck'i izliyoruz.

Dikkat: Filmi izleyemiyorsanız alt kısımdaki diğer izleme seçeneklerini deneyiniz. Seçeneklerden Birisi Kesinlikle Çalışacaktır. Yorum Yazmayı unutmayın.Yorumlarınızın 2019filmleri.com için çok önemli olduğunu unutmayın. Sizlerin desteği sayesinde sitemiz gelişecek ve büyüyecek. Cep Herkülü Naim Süleymanoğlu -Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Keyifli seyirler.

  • Ülke:
  • İZLENME: 421
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • Ultra Hd
Yorum Alanı