5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!

Aşk Tesadüfleri Sever Yerli Film 2011

-

Aşk Tesadüfleri Sever

Aşk Tesadüfleri Sever Yerli Film 2011
Aşk Tesadüfleri Sever Türkiye İzleİki insanın yaşadığı aşk bu kadar tesadüf olabilir mi? Aşk Tesadüfleri Sever filminde doğdukları gün hikayeleri başlayan iki genci konu alıyor. Aynı gün doğan ve gençliklerinde dahi sürekli olarak Ankara sokaklarında yolları kesişen Özgür ve Deniz hep birbirlerine teğet geçseler de bir gün bir araya gelmenin yollarını buluyorlar.
Engellerle Dolu Bir Aşk
Farklı yıllara da göz atma imkanı sunan filmde unutulmaya yüz tutan eski kültürleri yad etme fırsatı buluyorsunuz. İki genç aynı gün aynı hastanede dünyaya gelirler. Okul yıllarında bir birlerinin yanlarından geçerler ama birbirlerini fark etmezler. Aynı mahallenin çocukları olmalarına rağmen hep habersizdirler. Ancak bir gün tesadüf eseri tanışırlar ve bir daha da asla ayrılmak istemezler. Ancak kötü olaylar peşlerini bırakmaz. Çünkü gerçek aşkı yakalamak o kadar da kolay olmaz. Özgür çok hastadır. Yaşaması için de çok fazla umut yoktur. Deniz bir akşam Özgür’e giderken trafik kazası geçirir ve yoğun bakımdadır. Her ne kadar hayati tehlikeyi atlatsa da hastaneden çıktığında aslında hiçbir şey bıraktığı gibi değildir.Aşk Tesadüfleri Sever Türkiye İzle filmi için yorumlarınız bizim için önemli

  Tür: Dram , İMDB 7.0 + , Romantik
  •  Süre: 118dk Dakika
  • Ülke:
  • İZLENME: 428
  • BEĞEN: 0
  • BEĞENME: 0
  • 720P
Yorum Alanı